ceturtdiena, 2022. gada 26. maijs

Bibliotekārs iesaka

 Auces pilsētas bibliotēkas vecākā bibliotekāre Ruta Jakoviča iesaka šogad izdevniecībā ``Ezerrozes grāmatas`` izdoto, viegli lasāmo un interesanto romānu ``Saulrietu spēles mākoņos``.

Šajā grāmatā viss ir kopā – prieks un sajūsma, vienaldzība un sāpes, neticība un izmisums. Arī mīlestība. Un pāri visam ir piedošanas spēks. Piedošana ir vislielākā no dzīves prasmēm, kas jāapgūst, un to daži no mums mācās mūža garumā. Piedošana visvairāk ir vajadzīga mums pašiem, lai varētu dzīvot saskaņā ar savu sirdsapziņu.

Lasot saprotam, ka mums jāmācās novērtēt to, kas mums ir dots – laiks, draugi, darbs un mīlestība. It kā ikdienišķas un vienkāršas vērtības, uz kurām balstās laimīga cilvēka dzīve. Un mēs taču katrs vēlamies būt laimīgs, vai ne?

Grāmatas varoņu – Meldras, Sandras, Alfa un Ervīna – vēlme ir tieši tāda – būt laimīgiem. Diemžēl izrādās, ka dzīvē tas nemaz nav tik viegli īstenojams. Ir jāmācās ieklausīties sevī, nekrāt aizvainojumu, piedzīvot skumjas un zaudējumu sāpes, saglabājot siltu un līdzjūtīgu sirdi.Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru